Ugrás a fő tartalomra

H-8000 Székesfehérvár, Budai út 45. M2 épület

Karrier

Összes karrierlehetőség

JOGÁSZ

A Székesfehérvári Szakképzési Centrum pályázatot hirdet jogász munkakör ellátására Feladata: • egyedi szerződések, okiratok készítése, véleményezése • mintaszerződések, dokumentumok kidolgozása, karbantartása • jogi megfelelőség igazolása, • bírósági beadványok készítése, • hatósági ügyintézés • belső szabályozók véleményezése, ellenőrzése • jogszabály-értelmezési feladatok ellátása és állásfoglalások előkészítése az azt igénylő szervezeti egységek felé • jogszabályváltozások és a joggyakorlat változásának folyamatos figyelemmel kísérése és erről az érintettek tájékoztatása • belső és külső panaszok kivizsgálásában való részvétel, panaszkezelés, panaszkivizsgálási eljárás lefolytatása

Állást hirdető szakképző intézmény

Székesfehérvári Szakképzési Centrum központi szervezeti egysége

A meghirdetett állás

A

Székesfehérvári Szakképzési Centrum

pályázatot hirdet

jogász

munkakör ellátására

Feladata:

  • egyedi szerződések, okiratok készítése, véleményezése
  • mintaszerződések, dokumentumok kidolgozása, karbantartása
  • jogi megfelelőség igazolása,
  • bírósági beadványok készítése,
  • hatósági ügyintézés
  • belső szabályozók véleményezése, ellenőrzése
  • jogszabály-értelmezési feladatok ellátása és állásfoglalások előkészítése az azt igénylő szervezeti egységek felé
  • jogszabályváltozások és a joggyakorlat változásának folyamatos figyelemmel kísérése és erről az érintettek tájékoztatása
  • belső és külső panaszok kivizsgálásában való részvétel, panaszkezelés, panaszkivizsgálási eljárás lefolytatása

Pályázati feltételek:

A szakképzésről szóló 2019. évi LXXX. törvény 41. § szerinti

  • cselekvőképesség,
  • büntetlen előélet és nem áll a tevékenység folytatását kizáró foglalkozástól eltiltás hatálya alatt,

valamint

  • jogi egyetemi végzettség, (munkajogi szakmai tapasztalat előnyt jelent)
  • felhasználói szintű informatikai ismeretek
  • foglalkoztatás esetén foglalkozás-egészségügyi alkalmasság.

További információk:

Bérezés megegyezés szerint.

A munkaviszony időtartama határozatlan idejű, részmunkaidő heti 20 óra.

Munkavégzés helye: 8000 Székesfehérvár, Budai út 45.

Beadási határidő: 2024.11.04.

A munkakör legkorábban 2024. november 11. napjától tölthető be. A pályázati kiírással kapcsolatosan további információt Kulcsár Szilvia kancellár nyújt a 06706578088-as telefonon. A pályázat részeként benyújtandó dokumentumok: részletes szakmai önéletrajz végzettségek feltüntetésével, valamint motivációs levél max. 1 oldal terjedelemben.

Letölthető leírás az álláshirdetésről

Csatolt fájlok

Jogász.pdf

Letöltés

Várjuk jelentkezését!

KIMIKK
Innovatív Képzéstámogató KözpontKEHOP-5.2.2-16-2016-00065Kulturális és Innovációs MinisztériumNemzeti Szakképzési és Felnőttképzési HivatalRRF-2.2.2-23-2023-00006 - Székesfehérvári Szakképzési Centrum komplex fejlesztése

    • SZC logo fehér
    • Székesfehérvári Szakképzési Centrum

    • Telefon:

      E-mail: titkarsag@szfszc.hu

      OM azonosító: 203053

    2024Székesfehérvári Szakképzési Centrum