16jan/18

A weboldal fejlesztés alatt….

Kedves Látogató!

Annak érdekében, hogy a Székesfehérvári Szakképzési Centrum portálrendszere minél hatékonyabban szolgálja az Önök érdekeit, felhasználóbarátabb legyen, fejlesztéseket kezdtünk az oldalon.

A fejlesztések fő szerkezete:

  • Felnőttoktatási rész fejlesztése – szakkereső, leírások, jelentkezési felület
  • Iskoláink webes elérésének, információinak bővítése
02dec/17

Árpád-Kupa Országos fodrász és kozmetikus verseny a Halloween jegyében

  1. november 25-én rendezte meg iskolánk első alkalommal, de hagyományteremtő céllal az Árpád-Kupát. A versenyt 3 fodrász és 2 kozmetikus kategóriában rendeztük meg 2 korcsoportban, melyekre 18 városból 140 jelentkezés érkezett. A verseny előtti napokban már nagy volt a készülődés, kollégák és tanulók lelkesen díszítették együtt a verseny helyszínét, iskolánk auláját. A verseny reggelén nagy volt a sürgés-forgás, folyamatosan érkeztek a versenyzők az ország távoli pontjáról, pl. Hódmezővásárhelyről, Kiskunhalasról.

A sikeres lebonyolításban és a díjazásban segítségünkre voltak az Imperity Professional Hungary, és az Ilcsi Szépítőfüvek, mint fő támogatók, valamint további támogatóink voltak a Karaja Make Up, a Hélia-D Kft., a Balzsam Labor Bt., a GIGI Cosmetic Laboratories, az Anaconda Professional, a Solanie Professional Cosmetics, valamint a Kállai Kft.

A verseny jó hangulatban zajlott, melyhez hozzájárultak a különböző előadások is. Szakmai bemutatót tartott az Imperity cég termékeinek felhasználásával Adore Enikő, valamint színvonalas zenei produkciókkal szórakoztatta a nézőket Papp Rebeka, a Fehérvár hangja verseny döntőse, valamint dr. Dézsenyi Zsófi, aki már számos tehetségkutató versenyen, színházi produkcióban és sok más rendezvényen kápráztatta el hallgatóságát gyönyörű hangjával.

Az elkészült versenymunkák, sminkek, hajviseletek gyönyörűek, lenyűgözőek és időnként félelmetesek voltak. A verseny zsűrije csak hosszas mérlegelés után tudta meghozni a döntést a helyezettek és a különdíjasok személyét illetően.

A verseny független zsűrijének tagjai:

  • Czipót Mária, a Magyar Kereskedelmi és Iparkamara képviselője, a zsűri elnöke
  • Csahókné Réti Beáta, oktatófodrász, hatósági szakértő
  • Handler Kornélia, mesterfodrász, oktatófodrász
  • Gábor Dénes, az Imerity Proffesional Hungary oktatófodrásza
  • Juhász Tímea, kozmetikus mester
  • Pálinkás Nikolett, sminkes, kozmetikus
  • Szőllősi Izabella kozmetikus mester, a Karaja Make Up képviselője


 

A fodrász verseny helyezettjei:

 

Klasszkius férfi frizura főnözés
1. Hardi Dávid Székesfehérvári SZC Árpád Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma
2. Jovánovics László Pécsi SZC Garai Miklós Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája
3 Szabó Zita Szerencsi SZC

 

Marcell vízhullám
I. kategória
1. Baranyai Vivien Győri Szolgáltatási SZC Kossuth Lajos Középiskolája és Kollégiuma
2. Járvás Mercédes Kiskunhalasi SZC Kiskunfélegyházi Kossuth Lajos Szakképző Iskolája és Kollégiuma
3. Ondó Diána Kiskunhalasi SZC Kiskunfélegyházi Kossuth Lajos Szakképző Iskolája és Kollégiuma
Különdíj:
Hardi Dávid Székesfehérvári SZC Árpád Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma
II. kategória
1. Tasi Alexandra Kecskeméti Szakképzési Centrum Gáspár András Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája
2. Kárai Fanni Hódmezővásárhelyi SZC KalmárZsigmond Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája
3. Sentericz Vivien Pécsi SZC Garai Miklós Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája
Különdíj:
Cser Beáta Gyulai SZC Dévaványai Szakképző Iskolája és Kollégiuma

 

Fonással/szövéssel készített alkalmi frizura
I. kategória
1. Baranyai Vivien Győri Szolgáltatási SZC Kossuth Lajos Középiskolája és Kollégiuma
2. Horváth Tímea Győri Szolgáltatási SZC Kossuth Lajos Középiskolája és Kollégiuma
3. Surányi Alexandra Gyulai SZC Dévaványai Szakképző Iskolája és Kollégiuma
Különdíj:
Fejes Szilvia Anna Gyulai SZC Dévaványai Szakképző Iskolája és Kollégiuma
II. kategória
1. Petróczki Vivien Kecskeméti Szakképzési Centrum Gáspár András Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája
2. Tóth Veronika Alexandra Kecskeméti Szakképzési Centrum Gáspár András Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája
3 Simon Szimonetta Petra Gyulai SZC Dévaványai Szakképző Iskolája és Kollégiuma
Különdíj:
Hüvely Zita Gyulai SZC Dévaványai Szakképző Iskolája és Kollégiuma

 

Extrém konty
I. kategória
1. Baranyai Vivien Győri Szolgáltatási SZC Kossuth Lajos Középiskolája és Kollégiuma
2. Pete Vivien Zalaegerszegi SZC Munkácsy Mihály Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája
3. Hardi Dávid Székesfehérvári SZC Árpád Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma
Különdíj:
Horváth Tímea Győri Szolgáltatási SZC Kossuth Lajos Középiskolája és Kollégiuma
II. kategória
1. Varró Gabriella Adreinn Kiskunhalasi SZC Kiskunfélegyházi Kossuth Lajos Szakképző Iskolája és Kollégiuma
2. Tóth Veronika Alexandra Kecskeméti Szakképzési Centrum Gáspár András Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája
3 Benedek Ákos Bajai Szakképzési Centum Jelky András Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája
Különdíj:
Dani Huba Adorján Győri Szolgáltatási SZC Kossuth Lajos Középiskolája és Kollégiuma

 

Fodrász Összesített Különdíj
Baranyai Vivien Győri Szolgáltatási SZC Kossuth Lajos Középiskolája és Kollégiuma

A kozmetikus verseny helyezettjei:

Halloween Make Up
I. kategória
1. Varga Virág Győri Műszaki SZC Hunyadi Mátyás Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája, Mosonmagyaróvár
2. Tatai Tamara Hanna Győri Szolgáltatási SZC Kossuth Lajos Középiskolája és Kollégiuma
3. Smuk Barbara Győri Műszaki SZC Hunyadi Mátyás Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája, Mosonmagyaróvár
II. kategória
1. Czimmer Alexandra Aranykéz Gimnázium, Szakgimnázium és Szakközépiskola, Szfvár
2. Thoma Franciska Katalin Ilcsi-Lloyd Ipartestületi Szakgimnázium, Győr
3 Kiss Virág  
Különdíj:
Rusvai Edina Székesfehérvári SZC Árpád Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma
Gábriel Eszter Szombathelyi Szolgáltatási SZC Oladi Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája
Szakály Fanni Dunaújvárosi SZC Lorántffy Zsuzsanna Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma
Luif Boglárka Szombathelyi Szolgáltatási SZC Oladi Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája
Doma Réka Szombathelyi Szolgáltatási SZC Oladi Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája

 

Esküvői smink
I. kategória
1. Kovács Enikő Zalaegerszegi SZC Keszthelyi Asbóth Sándor Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma
2. Andorka Jázmin Lea Győri Szolgáltatási SZC Kossuth Lajos Középiskolája és Kollégiuma
3. Rozsnyai Brigitta Szombathelyi Szolgáltatási SZC Oladi Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája,
II. kategória
1. Tarr Bianca Victoria Aranykéz Gimnázium, Szakgimnázium és Szakközépiskola, Szfvár
2. Náfrádi Ágnes Székesfehérvári SZC Árpád Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma
3 Hansági Barbara Székesfehérvári SZC Árpád Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma
Különdíj:
Polczer Borbála Székesfehérvári SZC Árpád Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma
Tarr Bianca Victoria Aranykéz Gimnázium, Szakgimnázium és Szakközépiskola, Szfvár

 

Kozmetikus Összesített Különdíj
Czimmer Alexandra Aranykéz Gimnázium, Szakgimnázium és Szakközépiskola, Szfvár

 

Gratulálunk minden versenyzőnek, modelljeiknek és felkészítő tanáraiknak!