Versenyeredmények – 2019/2020 I. félév

A Székesfehérvári Szakképzési Centrum tagintézményei minden évben számos szakmai, közismereti és sportversenyen vesznek részt nagyon szép eredményekkel nemzetközi, hazai és szűkebb körben is.

A járványhelyzet a 2019/2020 tanévben sajnos sok versenyt meghiúsított vagy félbe szakított. A következőkben néhány kiemelkedő teljesítmény kerül bemutatásra a tanév első félévének versenyeredményeiből.

SZAKMAI VERSENYEK

 

VERSENY TANULÓ / ELÉRT EREDMÉNY ISKOLA
10-10 Asztalos szakmai verseny – Győr 2. helyezés Székesfehérvári SZC Vörösmarty Mihály Ipari Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája
Magyar asztalos tanulmányi verseny 2019 döntő

 

Csapat 8. helyezés Székesfehérvári SZC Vörösmarty Mihály Ipari Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája
EuroSkills verseny előválogató

 

Nagy Dániel az iskola színeiben és Knauz Zoltán a Sárvári Kft. színeiben tovább jutott a döntőbe Székesfehérvári SZC Vörösmarty Mihály Ipari Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája
HairDresser Open országos és nemzetközi nyílt fodrászverseny

Barber awards Duka Patrik 2.hely

Long hair down Hardi Dávid 6. hely

Bridal hair Tóth Annamária 6.hely

Four season (látvány konty) Sticz Kitti 1. hely, Hardi Dávid 2.hely

Összetett csapatverseny 1. hely

Székesfehérvári SZC Árpád Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma
„Mérd meg, mutasd meg!” Országos térinformatikai középiskolai diákpályázat

Csapat 4. hely Székesfehérvári SZC Jáky József Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája
Veszprémi Jendra-napi gépészverseny

 

2. hely Székesfehérvári SZC Váci Mihály Ipari Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma
PénzSztár Hazai és Külhoni Magyar Középiskolák Pénzügyi, Gazdasági és Vállalkozási Versenye

Calippo GAng (Biró Mózes, Déri Máté, Lakatos Patrik, Petrilla Szabolcs) megyei 3. hely

Pénznyelők (Erős Petra, Földesi Adrienn, Kovács Noémi, Vida Nikolett) megyei 4. hely

Székesfehérvári SZC I.István Szakgimnáziuma
Krúdy Turisztika Verseny

 

1.helyezett: Borsó Bettina, Marx Andrea, Viszugyel Regina, Szücs Szabina

6. helyezett: Velencei Réka, Arady Réka, Csernyánszki Noel

Székesfehérvári SZC I.István Szakgimnáziuma
Tour de Pannon turizmusverseny

 

1. hely: Viszugyel Regina, Orbán Zsófia, Végh Patrik, Szücs Szabina Székesfehérvári SZC I.István Szakgimnáziuma
Országos Középiskolai Pedagógiai Verseny Kalauz Milán 1.hely Székesfehérvári SZC Hunyadi Mátyás Szakgimnáziuma
OSZTV- Magasépító technikus II. forduló II. fordulóból tovább jutott: Varga Márk Székesfehérvári SZC Jáky József Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája
OSZTV-Egészségügy-ápoló Magyar Nikolett 8. Székesfehérvári SZC Bugát Pál Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája
Szakma Kiváló Tanulója Verseny országos döntő  –

Karosszérialakatos szakma

 

 

Hegesztő szakma

 

Járműfényező szakma

 

Takács Gábor – az ország legjobb háromja között

 

Gaál Szilárd Ferenc

Bozsányi Csaba

 

Gáspár Máté

Székesfehérvári SZC Váci Mihály Ipari Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma

 

KÖZISMERETI TANULMÁNYI VERSENYEK

 

VERSENY TANULÓ / ELÉRT EREDMÉNY ISKOLA
Ady Endre élete és kora-vetélkedő IV. helyezés (csapat: Kuti Cecília12.A, Rózsa Katalin 12.A, Szücs Adrienn 12.E, Józsa Domonkos 12.E) Székesfehérvári SZC Bugát Pál Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája
Implom József helyesírási verseny Molnár Nikolett 1.hely

Paplogó Veronika az iskolai forduló győztese

Székesfehérvári SZC Hunyadi Mátyás Szakgimnáziuma

Székesfehérvári SZC I.István Szakgimnáziuma

Vörösmarty megyei szavalóverseny Lenti Barnabás 3.hely

Túri Nagy Levente emléklap

Rásky Gergő 1. hely

Székesfehérvári SZC Hunyadi Mátyás Szakgimnáziuma

 

Székesfehérvári SZC I.István Szakgimnáziuma

Földrajz vetélkedő a 9-10. évfolyam számára 1. hely

1. hely, 2. hely, 3. hely

Székesfehérvári SZC Hunyadi Mátyás Szakgimnáziuma

Székesfehérvári SZC I.István Szakgimnáziuma

Bolyai Matematika Csapatverseny 9-12. osztály országos döntős: Sohár Bianka Székesfehérvári SZC Hunyadi Mátyás Szakgimnáziuma
Országos Vers- és Prózaíró, Fotó és Diaporáma Verseny Próza: Alföldi Laura 1. hely

Vers: Alföldi Laura 1. hely

Székesfehérvári SZC I.István Szakgimnáziuma
Országos Szakközépiskolai Közismereti Tanulmányi Verseny (OSZKTV verseny) csapat:3.helyezés Székesfehérvári SZC Hunyadi Mátyás Szakgimnáziuma
László Gyula Országos Középiskolai történelemverseny Oláh Áron 10.B középdöntőbe jutott Székesfehérvári SZC Jáky József Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája
Zrínyi Ilona Matematikaverseny Székesfehérvári SZC Hunyadi Mátyás Szakgimnáziuma

 

 

SPORTVERSENYEK

 

VERSENY TANULÓ / ELÉRT EREDMÉNY ISKOLA
Megyei Atlétika Ügyességi és Váltó csapat bajnokság LÁNY Súlylökés:I. hely: Füzes Angelika, Gyugyi Gréta, Sárvári Krisztina, Kovács Kitti, Venyige Adrienn, Gerelyhajítás: I. hely:Füzes Angelika, Gyugyi Gréta, Sárvári Krisztina, Bodnár Kitti, Venyige Adrienn, Magasugrás: II.hely: Csik Barbara, Gyugyi Gréta, Sárvári Krisztina, Venyige Adrienn, Nagy Vivien, Távolugrás: I. hely Csik Barbara, Holdvilág Nóra, Huszár Nóra, Tuba Vivien, Zsilovics Odett 4x800m váltófutás: Füzér Ottília, Holdvilág Nóra, Tuba Vivien, Huszár Nóra, Svéd váltófutás II.hely: Fung Eszter, Fődi Csilla, Király, Csenge, Zsilovics Odett, FIÚK :Távolugrás, II. hely Bencsik Mihály, Ferenczi Márk, Pirik Mihály, Jádi Koppány, Gerelyhajítás I. hely: Bokréta Bence, Salamon Dániel, Erdész Patrik, Ferenczi Márk, Pirik Mihály Magasugrás II.hely: Sárdi Tamás, Venyige Dániel, Pirik Mihály, Ferenczi Márk, Jádi Koppány, 4x1500m futás IV.hely: Fuzik Krisztián, Hamrik Tamás, Przinkasz Arisztotelész, Tábori Alex, Súlylökés III.hely Bokréta Bence, Erdész Patrik, Salamon Dániel, Ferenczi Márk, Svédváltó futás IV.hely: Vida Dorián, Bencsik Mihály, Pirik Mihály, Tábori Alex Székesfehérvári SZC Árpád Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma
B33 Diákolimpia lány V-VI. korcsoport megyei 1. hely

országos elődöntő 2. hely

Székesfehérvári SZC I.István Szakgimnáziuma
Városi Alapfokú Atlétika Bajnokság (amatőr) összesített pontverseny: Fiúk I. hely, Lányok:II. hely Székesfehérvári SZC Árpád Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma
Városi Alapfokú Röplabda Bajnokság (amatőr) II. hely Székesfehérvári SZC Árpád Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma
Kézilabda Megyei Diákolimpia Fiú II. hely Székesfehérvári SZC Árpád Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma
FM Röplabda Diákolimpia “A” kategória V-VI. kcs. II. hely Székesfehérvári SZC Árpád Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma
Városi lány középiskolások alapfokú kispályás labdarúgó torna I. hely, Döntő: III. hely Székesfehérvári SZC Árpád Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma
Középiskolások légfegyveres lövész versenye lánycsapat: 1. hely

legjobb lány lövő: Esztelecki Mercédesz

fiúcsapat: 1. hely

legjobb fiú lövő: Magyar Gergely

Székesfehérvári SZC Árpád Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma
Középiskolások légfegyveres lövész versenye Lány csapat.2.hely, Lány egyéni:2.helyFarkas Dóra, Fiú csapat:4.hely, Fiú egyéni:2.hely heinrich Ádám Székesfehérvári SZC Hunyadi Mátyás Szakgimnáziuma
Középiskolások légfegyveres lövész versenye fiúcsapat: 2.hely lánycsapat: 4.hely Székesfehérvári SZC Jáky József Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája
Középiskolások légfegyveres lövész versenye csapatban 3. és 5. helyezés

egyéni 41. helyezés

Székesfehérvári SZC Vörösmarty Mihály Ipari Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája
Görgey Artúr országos lövész verseny Heinrich Ádám 5.hely Székesfehérvári SZC Hunyadi Mátyás Szakgimnáziuma
Városi alapfokú atlétika versenysorozat Fiú csapatverseny II. hely Székesfehérvári SZC Vörösmarty Mihály Ipari Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája
Városi alapfokú atlétika versenysorozat Csányi Árpád 1. hely/ síkfutás: Kovács Gergely 2. hely, Tóth Virág 3. hely , Dobos Norbert 3. hely/ súlylökés: Zsalek Márk 3.hely / lány röplabda: 2. hely Székesfehérvári SZC Jáky József Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája
Fair Play kupa csoport: 2.hely Székesfehérvári SZC Jáky József Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája
Asztalitenisz megyei Diákolimpia Zádori Dávid 2. hely – VI.kcsop. Székesfehérvári SZC Árpád Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma
Kosárlabda Városi Alapfokú Bajnokság I. helyezett csapat lányok Székesfehérvári SZC Árpád Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma
Honvéd Szondi SE – Közelharc és Kézitusa verseny Földharc kategória: 1.hely: Eszteleczky Mercédesz, 2.hely: Gyöngyösy András, Rácz Géza, 3.hely: Golestra Tibor, Kányai Balázs, Szalay Dávid, 4.hely:Kőszegi Zoltán, Kesztyűs küzdelem: 1.hely: Erdész Patrik, 3.hely: Szalay Dávid Székesfehérvári SZC Árpád Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma
Megyei kollégiumok labdarugó tornája (lány csapatok) csapat 1. hely

legjobb játkos:Huszár Nóra

gólkirály: Huszár Nóra

Székesfehérvári SZC Árpád Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma
Centrum Futsal Körzeti Bajnokság I. helyezett fiú csapat Székesfehérvári SZC Széchenyi István Műszaki Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája
Centrum Futsal Körzeti Bajnokság II. helyezett fiú csapat Székesfehérvári SZC Jáky József Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája
Centrum Futsal Körzeti Bajnokság

 

III. hely fiú csapat Székesfehérvári SZC Árpád Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma
Városi Tollaslabda Diákolimpia Deák Barnabás 1.hely, Lókodi Gréta 4. hely Székesfehérvári SZC Árpád Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma
Asztalitenisz diákolimpia Városi : A kategoria III. hely-Zádori Dávid, B kat. Mátyus Bence II.hely 11.24. Megyei: A kat. II.hely Zádori Dávid, B kat. V.hely Mátyus Bence Székesfehérvári SZC Árpád Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma
Asztalitenisz diákolimpia Árpási Boldizsár 3. hely Székesfehérvári SZC Jáky József Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája
Országos Haditorna megyei verseny 4.hely csapat Székesfehérvári SZC Hunyadi Mátyás Szakgimnáziuma
Célra tarts! Fiú csapat 5.hely Székesfehérvári SZC Hunyadi Mátyás Szakgimnáziuma
Országos Haditorna Verseny-Honvédelmi Kötelék verseny 2. hely Székesfehérvári SZC Árpád Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma
Országos Haditorna Verseny-Honvédelmi Kötelék verseny

3. helyezés Csapat: Csada Eduárd, Fövenyi Kristóf, Kernusz Armand, Pákozdi Tamás, Szontagh Pál . A Váltó különdíjas Székesfehérvári SZC Deák Ferenc Kereskedelmi és Vendéglátóipari Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája
Országos Haditorna Verseny-Honvédelmi Kötelék verseny

I. hely Székesfehérvári SZC Váci Mihály Ipari Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma

A tanulóknak és felkészítő tanáraiknak gratulálunk az elért eredményekhez. Mindenkit arra biztatunk és bátorítunk, hogy a megváltozott oktatási helyzetben is ragadják meg a versenyzés lehetőségeit. Reméljük, hogy a digitális térben tovább folytatott versenyek eredményeiről is büszkén tudósíthatunk.